Nerealusis team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nerealusis team

We-are-real-but-unreal
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Madingi!!!

Go down 
+2
SkyBanglė.
Lali*
6 posters
AutoriusPranešimas
Lali*
Naujas sausainiukas
Naujas sausainiukas
Lali*


Female
Pranešimų skaičius : 37
Real\'ai :
Madingi!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Madingi!!! Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-29

Madingi!!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Madingi!!!   Madingi!!! EmptyPir. 12 29, 2008 9:20 pm

Mada....Ką rengiatės?Kur perkate savo garderabui? Gal turit savo drabužį be kurio neišeinat iš namų?
Beja ką manote apie kai kurių stilių atstovus pvz ..Fifos,forsai ir daugelis kitų?
Atgal į viršų Go down
SkyBanglė.
Naujas sausainiukas
Naujas sausainiukas
SkyBanglė.


Female
Pranešimų skaičius : 21
Age : 28
Job/hobbies : Lietuvių mokytoja, Natalija Tutraitė.
Real\'ai :
Madingi!!! Left_bar_bleue200 / 100200 / 100Madingi!!! Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-29

Madingi!!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madingi!!!   Madingi!!! EmptyPir. 12 29, 2008 9:36 pm

nieko neturiu nei prieš fyfa nei prieš emo ar forsus, juk jų gyvenimas :>
madųtikrai nesivaikau ir nesivaikysiu, pinigų švaistymas :>
šeip Perku turgui Effigy Zaroje ir dar kur :> šeip neturiu pastovios.

Atgal į viršų Go down
http://baby-v.4rumer.net
JustMe p
Naujas sausainiukas
Naujas sausainiukas
JustMe p


Female
Pranešimų skaičius : 27
Job/hobbies : Kūno kultūros mokytoja.
Real\'ai :
Madingi!!! Left_bar_bleue200 / 100200 / 100Madingi!!! Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-29

Madingi!!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madingi!!!   Madingi!!! EmptyPir. 12 29, 2008 10:00 pm

Manau, kad kiekvienas žmogus turi savo stilių ir jei jis jam tinka ir patinka tai nk prieš neturiu dėl jo rengimosi stiliaus. Jei jam taip gerai.
Pati pastovios parduotuvės neturiu.
Atgal į viršų Go down
meškIs
Boružėlė
Boružėlė
meškIs


Pranešimų skaičius : 212
Job/hobbies : Direktorė,Istorijos mokytoja, Lilijana Marcinkevičiūtė
Real\'ai :
Madingi!!! Left_bar_bleue900 / 100900 / 100Madingi!!! Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-29

Madingi!!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madingi!!!   Madingi!!! EmptyPir. 12 29, 2008 10:15 pm

Na turiu šiek tiek nusiskundimų prieš kitus kaip emo pjaustosi venas arba forsus nesilaiko asmens higienos.(Kaikurie)
Einu į Crop town, Effigy, New Yorker, Fam Club, Ecco.Man labiausiai patinkančios parduotuvės.
Atgal į viršų Go down
http://nerealusisteam.bestoforum.net
Lali*
Naujas sausainiukas
Naujas sausainiukas
Lali*


Female
Pranešimų skaičius : 37
Real\'ai :
Madingi!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Madingi!!! Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-29

Madingi!!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madingi!!!   Madingi!!! EmptyAntr. 12 30, 2008 9:05 am

forsai ir kiti kol prie manęs nekimba viskas gerai aš jų net nepastebiu..Jų reikalas man nemotais.
Rengiuosi kaip man gražu,nežiūrau kas madinga.Kam nepatinka,tegu nežiūri...
Perku dažniausiai TIK zara.... :sleep:
Atgal į viršų Go down
labutossssss
Naujas sausainiukas
Naujas sausainiukas
labutossssss


Pranešimų skaičius : 37
Real\'ai :
Madingi!!! Left_bar_bleue200 / 100200 / 100Madingi!!! Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-01

Madingi!!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madingi!!!   Madingi!!! EmptyKv. 01 01, 2009 10:08 pm

Nieko neturiu prie nieka :) kas kiap nori tas taip rengiasi....As pastovaus stiliaus neturiu na dseipo is vis neturiu rengiuosi kad patinka ;D drabuzius perku ten kur randu ;D
Atgal į viršų Go down
Laughing in the Rain
Naujas sausainiukas
Naujas sausainiukas
Laughing in the Rain


Female
Pranešimų skaičius : 5
Real\'ai :
Madingi!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Madingi!!! Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-10

Madingi!!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madingi!!!   Madingi!!! EmptyŠt. 01 10, 2009 11:46 pm

Šiaip kas yra madoje tai tikrai neseku ir man labai negražu būna, kai po to visi žmonės vaikšto vienodai, bet su mūsų parduotuvėmis tai ir man tenka dažnai pirkti tai kas yra madoje, nes kitko pas mus nerasi...
Pačiai tai patinka tokios parduotuvės kaip Promod'as, daugelis Aprangos tinklo parduotuvių patinka į kurį įeina: Aprangos Galerija, S. Oliver, Mango, miss sixty rūbai (bet aišku jie ir atitinkamą vardinę kainą turi, todėl į šiuos rūbus rečiau pasižvalgau), dar įeina ir Zara, Stradivarius čia rečiau užeinu, bet yra visai nieko rūbų, Pull and Bear bet jo kokybė vis prastesnė kažkaip darosi. Kartais dar į Esprit užeinu, kainos pakankamos, bet rūbai irgi faini. Kai praeinu pro Monton pamatau kartais ką nors patrauklaus ar pro United colors of Beneton, kartais ir užsuku į šias parduotuves, bet perku labai retai iš jų. Patinka dar Tom Tailor, Naf Naf ir Killah rūbai, bet vėl taipogi vardinės kainos ne taip ir dažnai leidžia juos pirkti, kaip ir Mexx. Dabar dar naują rūbų liniją atradau Desigual, tikrai nerealūs man jie, pirmą atradau juos Italijoj, dabar pamačiau, kad ir Lietuvoj jie atsiradinėja.
Šiaip kai buvau Panoramoj pralėkdama pamačiau kažkokių naujų, gan fainai ir išskirtinai atrodančių parduotuvių, tai reikės kažkada labiau po jas apsižvalgyti, gal atsiras naujų mano top'uose.

Aš kažkaip geriau pataupau ilgiau ir nusiperku kažką kokybiškesnio ir išskirtinesnio, nes atsibodo, kai kokią maikę nusiperku iš Pull and Bear ir po to puse miesto su tokia pat vaikšto... todėl pereininėju prie kitokio lygio parduotuvių aišku vis dar perku ir tose paprastesnėse, bet dažniausiai ten tik kokį megztuką ar maikę nusiperku, bet jei prireikia kokio paltuko, striukės, kelnių ar džinsų tai einu į parduotuvę, kurioje tikrai žinau, kad kokybė atitiks kainą.
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/to_catch_at_shadows
meškIs
Boružėlė
Boružėlė
meškIs


Pranešimų skaičius : 212
Job/hobbies : Direktorė,Istorijos mokytoja, Lilijana Marcinkevičiūtė
Real\'ai :
Madingi!!! Left_bar_bleue900 / 100900 / 100Madingi!!! Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-29

Madingi!!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madingi!!!   Madingi!!! EmptyPir. 01 12, 2009 4:42 pm

Ir teisingai darai, čia dažniausiai Šiauliuose taip būna Saulės mieste bent jau kiek girdėjau...
Atgal į viršų Go down
http://nerealusisteam.bestoforum.net
Sponsored content





Madingi!!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madingi!!!   Madingi!!! Empty

Atgal į viršų Go down
 
Madingi!!!
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Nerealusis team :: Linksmasis laisvalaikis :: Paauglystės norai-
Pereiti į: