Nerealusis team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nerealusis team

We-are-real-but-unreal
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Tu - irgi grožis.

Go down 
+2
SkyBanglė.
Lali*
6 posters
AutoriusPranešimas
Lali*
Naujas sausainiukas
Naujas sausainiukas
Lali*


Female
Pranešimų skaičius : 37
Real\'ai :
Tu - irgi grožis. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Tu - irgi grožis. Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-29

Tu - irgi grožis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Tu - irgi grožis.   Tu - irgi grožis. EmptyPir. 12 29, 2008 9:22 pm

Ką manote apie savo išvaizda,dauguma ja skundžiasi,o Tu gal kaip tik ja didžiuojasi? Kokius kremukus,kvepalus ir visą kitą naudoji? Gal turi kokių patarimų,kurie leidžia pakeisti veido bruožus ir daugelį dalykų nuo kurių žmogus jaustusi gražus.? ⭐ ⭐
Atgal į viršų Go down
SkyBanglė.
Naujas sausainiukas
Naujas sausainiukas
SkyBanglė.


Female
Pranešimų skaičius : 21
Age : 28
Job/hobbies : Lietuvių mokytoja, Natalija Tutraitė.
Real\'ai :
Tu - irgi grožis. Left_bar_bleue200 / 100200 / 100Tu - irgi grožis. Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-29

Tu - irgi grožis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tu - irgi grožis.   Tu - irgi grožis. EmptyPir. 12 29, 2008 9:34 pm

Prisižiūriu save ;D
Nepalieku galvos riebaluotos, bet ir neplaunu kas diena nes dar labiau surebaluotu tai ir kitom nepatariu :>
Kremas? Hmm naudoju NIVEA soft geras man patinka.
Nagus nulakuoja padengiama plevele kuri apsaugo nuo pageltimo (brr.)
Lupas blizginu mėtiniu blizgiu laabai jis amn patinka tada lupos blizga kaip kristalėliai,
tai tiek ..

Atgal į viršų Go down
http://baby-v.4rumer.net
meškIs
Boružėlė
Boružėlė
meškIs


Pranešimų skaičius : 212
Job/hobbies : Direktorė,Istorijos mokytoja, Lilijana Marcinkevičiūtė
Real\'ai :
Tu - irgi grožis. Left_bar_bleue900 / 100900 / 100Tu - irgi grožis. Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-29

Tu - irgi grožis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tu - irgi grožis.   Tu - irgi grožis. EmptyPir. 12 29, 2008 10:11 pm

Na tikrai nesu grožis.
Naudoju vazeliną NIVEA ir lūpų blizgį Care and Shine .
Naudojų toniką nuo spuogų ir kremą nuo inkštirų.
Nagų lakuojuosi kaip ir Sky Bangė.
Per vakarėlius naudoju permatomą blakstienas ilginantį akių tušą.
Atgal į viršų Go down
http://nerealusisteam.bestoforum.net
Lali*
Naujas sausainiukas
Naujas sausainiukas
Lali*


Female
Pranešimų skaičius : 37
Real\'ai :
Tu - irgi grožis. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Tu - irgi grožis. Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-29

Tu - irgi grožis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tu - irgi grožis.   Tu - irgi grožis. EmptyAntr. 12 30, 2008 8:45 am

Nesu iš tų kurios prisideda 5 kg dažų,jaučiu su jais galėtume mano kambarį perdažyti,nešneku apie pūdrą,kai rankos baltos ,o veidas rudas (brrr žiaurumas).
:lol: :lol: 8)
Skybangle-naudojam tą patį lūpų blizgesį.(jėėė) ⭐
Naudoju tonikus,kremus kažkokius nežinau pavadinimo,kartais pūdrą....Daugiau nieko,kol kas man užtenka. ☀
Atgal į viršų Go down
labutossssss
Naujas sausainiukas
Naujas sausainiukas
labutossssss


Pranešimų skaičius : 37
Real\'ai :
Tu - irgi grožis. Left_bar_bleue200 / 100200 / 100Tu - irgi grožis. Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-01

Tu - irgi grožis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tu - irgi grožis.   Tu - irgi grožis. EmptyKv. 01 01, 2009 10:12 pm

Daugelis zmoniu kurie tik su manimi susipazysta sako kad as esu labai grazi...as taip nemanau...nagus lakuoju arba bespalve arba sviesia spalva
Atgal į viršų Go down
Laughing in the Rain
Naujas sausainiukas
Naujas sausainiukas
Laughing in the Rain


Female
Pranešimų skaičius : 5
Real\'ai :
Tu - irgi grožis. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Tu - irgi grožis. Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-10

Tu - irgi grožis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tu - irgi grožis.   Tu - irgi grožis. EmptyŠt. 01 10, 2009 11:37 pm

Nemanau, kad esu graži, bet stengiuosi labai nekompleksuoti dėl savo išvaizdos ir šiaip nemanau, kad esu labai baisi... Nesu labai patenkinta savo nosimi, kuri šiaip didoka yra ir dar su kuprele ir tai kad neturiu skruostikaulių nelabai patinka, todėl veidas toks atrodo beformis truputį, bet paprastai apie tai negalvoju, stengiuosi tiesiog save taip prižiūrėti, kad kitokie dalykai nekeltų kompleksų. Šiaip yra kai kurie žmonės pasakę, kad esu simpatiška ir kad akys gražios, bet paprastai žmonės į akis nerėžia 'tu baisi', tai ir tie 'komplimentai' labai širdies nepaglosto... nors gal aš ir truputį per daug kompleksų turiu dėl savo išvaizdos, reikėtų mažiau pergyventi...
Kažkas čia sakė, kad nepataria plauti galvos kasdien, bet man deja reikia, ne tik pleiskanos kamuoja, bet ir riebaluojasi labai greitai ir ne dėl to, kad pradėjau kasdien plauti...šiaip ankščiau, kai būdavau 13-16 metų, tai irgi kasdien neplaudavau, bet einant laikui, plaukais patys vis labiau ir labiau pradeda riebaluotis.
Kartais pasidažau, dabar šiaip pradėjau dažniau pasidažinėti. Na, šiaip atsikėlusi nusiprausiu veidą prausikliu nuo spuogų, kadangi vis tiek jų truputį turiu, panaudoju toniką, kremą atsatantį riebalų pusiausvyrą. Kadangi dažau plaukus, panaudoju antakių pieštuką. Paprastai pasidažau blakstienas, bet nekasdien ir lūpų blizgį ar paprasčiausią vazeliną naudoju. Dar kartais šešėlius, bet juos dažniau tik kai vakare kažkur einu naudoju kaip ir akių kontūrų pieštuką, bet pastarajį tai itin retai. Na, dar kartais pasikvepinu, bet retokai, dažniau panaudoju įvairių kvapų kūno losjonus ar kremus.
Žmogui padėt geriau pasijusti gali ir apranga, jei jis rengiasi ne sau tinkamais rūbais, tai gali ir jaustis prastai.
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/to_catch_at_shadows
Loretut
Naujas sausainiukas
Naujas sausainiukas
Loretut


Female
Pranešimų skaičius : 38
Age : 30
Real\'ai :
Tu - irgi grožis. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Tu - irgi grožis. Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-17

Tu - irgi grožis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tu - irgi grožis.   Tu - irgi grožis. EmptyPir. 01 19, 2009 12:12 pm

labai jau nesidažau,ypač kasdien.
galvą plaunu kas 2-3 dienas.naudoju kondicionierių,veidui ir rankoms kremas,lūpoms vazelinas ir viskas.
kai kur nors einu pasidažau tušu,šėšėliais.
bet šiaip aš už natūralumą.
Atgal į viršų Go down
http://www.fantasia.forumup.lt
Sponsored content





Tu - irgi grožis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tu - irgi grožis.   Tu - irgi grožis. Empty

Atgal į viršų Go down
 
Tu - irgi grožis.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Nerealusis team :: Linksmasis laisvalaikis :: Paauglystės norai-
Pereiti į: