Nerealusis team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nerealusis team

We-are-real-but-unreal
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 H.K. - Ach, tos dienos...

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
H.K.
Karamelė
Karamelė
H.K.


Female
Pranešimų skaičius : 197
Job/hobbies : Direktorės pavaduotoja, Muzikos mokytoja, Lėja Sidabrauskaitė
Real\'ai :
H.K. - Ach, tos dienos... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100H.K. - Ach, tos dienos... Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-29

H.K. - Ach, tos dienos... Empty
RašytiTemos pavadinimas: H.K. - Ach, tos dienos...   H.K. - Ach, tos dienos... EmptyPen. 01 02, 2009 4:27 pm

2009-01-02
Atsibudau, atsikėliau, apsirengiau ir išėjau į kiemą ieškoti apie 2-3 milimetrų skersmens kriauktytės, išeinu ir...... O DIEVE TU MANO ! ! ! Kiek prisnigę, galvoju "Kaip po velniais Aš rasiu tą kriauklytę?!?". Pradėjau ieškot, 10min. nieko, 15min. nieko... Ir nusivylus jau galvojau neberasiu... Ir staiga, parbėga du mano šunys, jie žaidžia, ir staiga pamačiau, kad vienas iš jų turi kažką dantyse, nuėjau "apieškojau" Bitę, nieko, "apieškojau" Bugį, ir... Jo nasruose kriauklytė!!! Nesutraiškyta, sveikut sveikutėlė!!! Šiek tiek vėliau grįžau, nes nusprendžiau pasidžiaukti sniege. Kai grįžau parašiau Meškiui, o ji, dar iki dabar man neatrašo... Nu nieko, gal kaip nors... Dabar geriu pieną pro "Saldūjį" šiaudelį ir valgau "Lazanija". Gal šiandien dar papildysiu.

Leidžiu komentuoti šią dieną.
Atgal į viršų Go down
http://www.linksmuciai.withme.us
meškIs
Boružėlė
Boružėlė
meškIs


Pranešimų skaičius : 212
Job/hobbies : Direktorė,Istorijos mokytoja, Lilijana Marcinkevičiūtė
Real\'ai :
H.K. - Ach, tos dienos... Left_bar_bleue900 / 100900 / 100H.K. - Ach, tos dienos... Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-29

H.K. - Ach, tos dienos... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: H.K. - Ach, tos dienos...   H.K. - Ach, tos dienos... EmptyPen. 01 02, 2009 6:42 pm

Nu aš irgi galvojau kai prisnigo gali neberast.Mano kriauklytei irgi nieko nors ji su fejeverku išsitaškė xxD.
Atgal į viršų Go down
http://nerealusisteam.bestoforum.net
Loretut
Naujas sausainiukas
Naujas sausainiukas
Loretut


Female
Pranešimų skaičius : 38
Age : 30
Real\'ai :
H.K. - Ach, tos dienos... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100H.K. - Ach, tos dienos... Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-17

H.K. - Ach, tos dienos... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: H.K. - Ach, tos dienos...   H.K. - Ach, tos dienos... EmptyPir. 01 19, 2009 12:02 pm

" Kriauklytės paieškos "
įdomu.
❤
Atgal į viršų Go down
http://www.fantasia.forumup.lt
Sponsored content





H.K. - Ach, tos dienos... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: H.K. - Ach, tos dienos...   H.K. - Ach, tos dienos... Empty

Atgal į viršų Go down
 
H.K. - Ach, tos dienos...
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Nerealusis team :: Apie mus :: Dienoraščiai-
Pereiti į: